wyjazdowo.eu

Ruch Chorzów on tour

Licznik kilometrów przejechanych za Ruchem, informacje o wyjazdach, zdjęcia, relacje.

Policz ile zrobiłeś kilometrów za Ruchem

To My Kibice

Ruch - Piast 18 marca 2014Ruch Chorzów – Piast Gliwice 16 marca 2014 r.

Relacja kibica Piasta: Na nasz drugi w tym roku wyjazd udaliśmy się do pobliskiego Chorzowa. Pomimo tego, że pogoda delikatnie mówiąc nas nie rozpieszczała, na zbiórce stawiło się 600 osób.  W dniu wyjazdu była jeszcze możliwość zapisania się dla gapowiczów, z czego skorzystało kilkadziesiąt osób.

To My KibiceRelacja kibica Widzewa: Wyniki, jakie w tym sezonie osiąga Widzew, są po prostu katastrofalne. Kibice czują co się święci i że to być może ostatni sezon w ekstraklasie na dłuższy czas. Dlatego też na każdy wyjazd jest spore zainteresowanie. Nie inaczej było przy wizycie w Gdańsku.

Relacja kibica Wisły: Uczestnicy derbów Krakowa, którzy zasiedli podczas meczu z Cracovią na sektorze C, z powodu decyzji prezesa klubu nie mieli możliwości wejścia na stadion na mecz z Ruchem. Była to "kara zbiorowa" za uczestniczenie w oprawie z użyciem pirotechniki, która wylądowała na murawie.

czwartek, 05 grudzień 2013 04:10

Wyjazdowy sezon Widzewa 1989/1990

Poniżej prezentujemy liczby wyjazdowe kibiców Widzewa na meczach ligowych, Pucharu Polski i europejskich pucharów. Dane te pochodzą z naszych archiwów i są oficjalnymi liczbami wyjazdowymi „Czerwonej Armii”.

czwartek, 06 czerwiec 2013 22:09

Blue dream..

czwartek, 02 maj 2013 16:06

Święto "flagi"

środa, 01 maj 2013 09:12

Psycho Fans - ziny

Pragniemy Wam przypomnieć zdobyte przez nas numery zinów "Psycho Fans". Jednocześnie apelujemy do osób, które mają jakiekolwiek inne materiały archiwalne dotyczące Ruchu Chorzów o kontakt z nami, wszystkie materiały będziemy prezentować na łamach naszej witryny.

Psycho Fans nr 8

Współpraca

Niebiescy.pl
 
To My Kibice - sklep internetowy
Widzew To My
Back to top