19.05.2015 - Podbeskidzie - Ruch Chorzów (0:2)

sezon 2014/2015 - 19.05.2015 godz. 18:00 /0:2/

osób w tym Braci cena zbiórka powrót
 480

 

   

 

 

 NA TEN WYJAZD NIE BYŁO ZORGANIZOWANEGO WYJAZDU !!!

Video

 

 Fotki

 

Relacja

 Za nami kolejny mecz fazy finałowej. Po remisie w małych derbach z Piastem Ruch zmierzył się w Bielsku z Podbeskidziem. Po ostatnich wyjazdach gdzie obejmował nas zakaz, tym razem teoretycznym problemem był brak sektora gości na nowo wybudowanym stadionie.

Ten problem postanowili rozwiązać kibice Ruchu, którzy masowo zaczęli wykupywać bilety na sektory gospodarzy. Informacja o wsparciu piłkarzy na meczu oraz o tym na jakie sektory kupować bilety, szybko rozeszła się drogą pantoflową za pomocą SMS-ów. Jak widać na zdjęciach i filmach, na sektorach Podbeskidzia zasiadło około 480 kibiców Niebieskich, większość wspólnie na obu poziomach stadionu.

Skoro na meczu nie zabrakło kibiców Ruchu, których nikt w takiej liczbie się nie spodziewał, nie mogło zabraknąć także dopingu, który zagrzewał do boju naszych zawodników.

W repertuarze nie zabrakło kluczowego "Jesteśmy zawsze tam..." oraz pozdrowień dla naszych przyjaciół z Widzewa i Elany. Podczas meczu, który zakończył się zwycięstwem Ruchu 2:0, debiut zaliczyła kolejna, konkretna piosenka "Ooo Chorzowie, ooo Chorzowie, nigdy nie opuszczę Cię...".

Po meczu kibice wraz z piłkarzami celebrowali wokalnie wygraną. Kolejne spotkanie w poniedziałek 25 maja z GKS-em Bełchatów na Cichej 6. 

Relacja dzięki uprzejmości portalu Niebiescy.pl